Címlap | Blogok

Hirdetések blogja

2019. november 10. – Évközi 32. Vasárnap

1. Jövő vasárnap, november 17-én délelőtt 9 órakor tartjuk a Teréz misét.

1. Ugyancsak jövő vasárnap - a szentmisék idején - lehetőség lesz az önkéntes egyházi hozzájárulás befizetésére, a templom előterében.

1. Aznap délelőtt a templom előtt a Káposztásmegyeri Karitász fog árusítani. Az ajándéktárgyak bevételével Böjte Csaba atya szándékait támogatják.

2019.november 3. – Évközi 31. Vasárnap

1.

A mai vasárnap elsővasárnap, délután ½ 5-től szentségimádást tartunk.

1. Halottaink lelki üdvéért teljes búcsút nyerhet az a hívő,

aki november 1-je és 8-ika között áhítatos lélekkel temetőt látogat és legalább lélekben imádkozik az elhunytakért, illetve

aki halottak napján vagy Mindenszentek napján vagy az azt megelőző illetve azt követő vasárnapon egy templomot vagy kápolnát áhítattal meglátogat, s egy Miatyánkot és egy Hiszekegyet elimádkozik.

1. A mai vasárnap az Etalon kiadó árusít a templom előtt.

2019. október 20. – Évközi 29. Vasárnap

1. A mai vasárnap országos templomi gyűjtést tartunk a Missziók javára.

2. Előre hirdetjük, hogy október 31-én, csütörtökön este 6 órakor Mindenszentek előesti misét tartunk. November 1-jén pénteken, Mindenszentek főünnepén vasárnapi miserend lesz. Az ünnepi búcsúi szentmisét este 6 órakor Dr. Pákozdi István atya mutatja be. Az esti szentmise után halottainkért imádkozunk.

1. Mindenszentek ünnepe templomunk szentségimádási napja is, ezért aznap délután 2-től ½ 6-ig szentségimádás lesz templomunkban.

1. Halottak napján, szombaton reggel 7-kor és este 6 órakor is lesz szentmise.

2. Az elsőáldozással, szentségi élettel kapcsolatban újabb lelkipásztori levél jelent meg. Szeretettel ajánljuk mindenki –de különösen a szülők, nagyszülők–figyelmébe

2019.október 13. – Évközi 28. Vasárnap

1. 17-én, csütörtökön este 6 órakor Teréz misét tartunk. Imaszándékainkat a Kis Szent Teréz dombormű alatti levélszekrénybe dobjuk be.

2. Jövő vasárnap országos templomi gyűjtés lesz a Missziók javára.

3. Októberben –a rendkívüli missziós hónap keretében- különféle programokkal várják az érdeklődőket, több helyszínen. Szeretettel ajánljuk figyelmükbe az értékes előadásokat, imaalkalmakat. Az időpontok és helyszínek plakáton és elvihető szórólapokon is olvashatók.