Címlap | Blogok | Hirdetések blogja

2018. augusztus 26. - évközi 21. vasárnap

1./ Szeptember 2-ától kezdődően ismét lesz minden vasárnap reggel ½ 8 órai szentmise.

 

2./ A tanévkezdő szentmisét – Veni Sancte – szeptember 2-án, 9 órakor tartjuk.

 

3./ Jövő vasárnap délután ½ 5-től szentségimádási órát tartunk a templomban.

 

4./ Előre hirdetjük, hogy az Ars Sacra Fesztivál keretében a Nyitott Templomok Napja, szeptember 15-én, szombaton lesz. A farkasréti templomban szeptember 15-én, szombaton az esti szentmise után, 19 órai kezdettel kerül előadásra

 

dr. Kozma László: Hit, haza, hivatás

 

címmel irodalmi összeállítása. A papi hivatásról, helytállásról, a papság társadalmi szerepéről szóló előadásban ismert papok tanúságtételeit hallgathatjuk meg a kommunizmus évtizedeiből.

Kozma László, egyházközségünk híve többek között Borián Tibor piarista, Erőss Alfréd titkos erdélyi püspök és papköltő, Vida Tivadar máriaremetei káplán, Kerényi Lajos piarista, Brusznyai József, Nagy Miklós papköltő visszaemlékezéseit gyűjtötte össze. Az irodalmi összeállítás plébániánk híveinek előadásában fog elhangzani szeptember 15-én, szombaton este 7 órai kezdettel. Minden érdeklődőt szeretettel hívunk.