Címlap | Blogok | Hirdetések blogja

Advent 3. Vasárnapja (2010.12.12.)

1.

Adventben minden szombaton este 6 órakor, a szentmise keretében ünnepélyes gyertyagyújtást tartunk. Adventben hétfőtől szombatig minden nap orgonás hajnali szentmisét tartunk, 6 órai kezdettel. Az utolsó alkalom december 23-án, csütörtökön lesz.

2.

A püspöki Kar meghirdette a Családok évét. Ehhez kapcsolódóan Gábor atya lelkipásztori levelet adott ki, melyből kérjük családonként 1-1 darabot elvinni. A levél a Szegletkő újság mellett található, és  plébániánk honlapján is olvasható.

3.

Már van lehetőség a jövő évi szentmisék előjegyzésére,  az irodai szolgálat idején.

4.

A mai vasárnap, reggel 8-tól este 6 óráig  tartja Karitász csoportunk a karácsonyi jótékonysági ajándékvásárt. A bevételből környékünk szegényeit szeretnénk karácsonyra megajándékozni.

5.

A Nyugdíjas klub következő találkozója december 15-én, szerdán,  délután 3 órától 5 óráig lesz a hittanteremben.

6.

Jövő vasárnap, december 19-én délután ½ 5-kor templomunkban felnőtt kórusunk karácsonyi áhítatot tart. Mindenkit szeretettel várunk!

7.

Szeretettel ajánljuk a testvérek figyelmébe a templomunk előtti fenyőfa vásárt. Kiss Ferenc vállalkozó saját termesztésű friss fákat árusít, és templomunk részére évek óta adományként ajánlja fel karácsony ünnepére a fenyőfákat.

8.

A Farkasréti Ökumenikus Esték keretében december 13-án hétfőn, este fél 7 órai kezdettel Székely András tanár tart előadást, melynek címe: „A szeretetnyelvekről biblikus alapon”. Helyszín: a közeli protestáns ökumenikus kápolna (Németvölgyi út 138.).